אביב V.I.P הינה חברה ותיקה ובעלת נסיון רב בתחום ההסעות, אשר הוקמה בשנת 1999 מתוך רצון עז לספק שירותי הסעות מקצועיים ומגוונים לכל צורך ולכל נוסע.

במהלך השנים צברה החברה קילומטראז' עצום לא רק בשבילים ובכבישים, אלא גם בהיכרות עם הצרכים המגוונים של הנוסעים, ובכך טמון סוד כוחה וייחודה.

אביב V.I.P מספקים שירותי הסעות תיירים, הסעות אמנים והסעות V.I.P, לכל מטרה, לכל יעד ובכל זמן, בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר. לרשותה של החברה עומד רכב מרצדס ספרינטר 519 המשמש להסעות ייחודיות ומפנקות, ומכיל מערכת מולטימדיה משוכללת הכוללת גלישה אלחוטית, תאורה אישית, חיבור לחשמל ולסלולארי, תאורה כחולה ליצירת אווירה רגועה, בר לשתייה קרה וכן הלאה.

מבחינתנו באביב V.I.P, כל סוג של שירותי הסעות מחייבים מערך שלם ומקצועי של שירותים, ואנחנו דואגים להתאים את עצמנו אל צרכי הלקוח והעדפותיו על מנת לספק לו שירותים איכותיים וליווי אישי מלא.

מבין לקוחותינו המרוצים ניתן למצוא את תיאטרון הקאמרי, תיאטרון ביתת לסין ותיאתרון הבימה. כמו כן אנו משרתים נאמנה את משרד החוץ בהסעות V.I.P מיוחדות. בנוסף שרתנו ומשרתים את אמני ישראל כמו: שלמה ארצי, ארקדי דוכין, מאיר בנאי ז"ל, ילדים סורגים, נתן גושן ועוד

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולגלות כי החלום על שירותי הסעות מקצועיים מעולם לא היה קרוב יותר למציאות. נשמח להביא גם אתכם בצורה מפנקת, נוחה ובטוחה לכל מקום שתרצו.

בקרו אותנו בפייסבוק
facebook-logo-black-background

דילוג לתוכן